سرویس و نگهداری

ساخت و تعمیر سمعک های اتیکن در ایران، در لابراتوار بزرگ و بسیار مجهزی مطابق با آخرین استانداردهای ساخت و سمعک صورت می گیرد. این لابراتوار از پیشرفته ترین دستگاه های تست وساخت سمعک استفاده می کند که مطابق با کشورهای اروپایی و امریکا می باشد.

 

برای افزایش طول عمر سمعک، بهتر است نکات زیر را رعایت فرمائید:

1- سمعک را تمیز نگهدارید: هر بار که سمعک را از گوشتان خارج می کنید، آن را با یک دستمال خشک تمیز کنید تا اگر جرم گوش و یا عرق بدن با آن تماس داشته، برطرف گردد.

2- از تماس سمعک با آب و عرق بدن به شدت بپرهیزید: در صورت تماس و یا عرق کردن های مداوم در تابستان سمعک را به سرعت و در فواصل کوتاه مدت، خشک کنید.

3- هنگامی که از سمعک برای مدت طولانی استفاده نمی کنید و همچنین شب ها، باتری سمعک را خارج کنید و درب باتری را باز بگذارید تا هوا داخل سمعک جریان یابد.

4- هر 6 ماه یکبار برای سرویس کلی سمعک مراجعه کنید.

5- سمعک یک وسیله الکترونیکی ظریف و حساس است. از آسیب های فیزیکی و ضربه به سمعک جلوگیری کنید.

6- اگر در مناطقی زندگی می کنید که رطوبت هوا در آنجا زیاد است، شب ها هنگامی که سمعک را استفاده نمی کنید، آن را در جعبه های همراه با رطوبت گیر قرار دهید تا سمعک شما بخوبی خشک شود.

7- قالب های سمعک پشت گوشی را در صورت تغییر رنگ و یا خشک شدن شلنگ آن، تعویض کنید.

8- باتری های تاریخ مصرف گذشته و نامرغوب به سمعک شما به شدت آسیب می رسانند، حتماً از باتری های مخصوص سمعک استفاده کنید و هرگز از باتری ساعت برای این منظور استفاده نکنید.


عضویت در خبرنامه

نام:

ایمیل: