intigai

آیا تمایل دارید از سمعکی استفاه کنید که به هیچ وجه دیده نمی شود؟
این سمعک نامریی ترین سمعک کمپانی اتیکن است، کاملا درون گوش شما قرار می گیرد و هیچ کس آن را نمی بیند و متوجه استفاده شما از ان نمی شود.
نه تنها این سمعک توسط دیگران دیده نمی شود بلکه به نحوی طراحی شده است تا با سبک زندگی شما متناسب باشد تا شما بتوانید نقش فعالی را در زندگی خود ایفا کنید.
سطح شدتی اصوات به صورت خودکار سازگار می شود و در صورتی که موقعیت مکانی شما در روز تغییر کند، این سمعک در هر صورت صدای مورد نیاز برای ارتباط با افراد را در اختیار شما می گذارد.
سمعک intigai باعث افزایش درک گفتار می شود!
هنگام انتخاب سمعک، باید به تاثیر آن بر میزان درک گفتار واضح اهمیت داد. ما از 100 کاربر که برای اولین بار از سمعک intigai استفاده کردند در این باره سئوالاتی پرسیدیم و آنها پیشرفت قابل توجهی در درک گفتار در محیط های آرام و نویزی را با استفاده از سمعک intigai در مقایسه با سایر سمعک ها اعلام کردند.
شرکت کنندگان در این نظرسنجی به درک گفتار در سکوت به طور میانگین، 4/3 امتیاز و به درک گفتار در نویز 9/3 امتیاز بالاتری نسبت به حالت بدون سمعک دادند.
یکی دیگر از جنبه های عملکرد و راحتی، کیفیت صوت است. در مطالعات مشابه، 86% شرکت کنندگان کیفیت صوتی با سمعک intiga را در حد طبیعی توصیف کرده اند ( امتیاز 3/8). امتیازدهی از 0 تا 10 است و 10 بهترین امتیاز محسوب می شود.


پیرامون بررسی رضایت از intiga!
مطالعات پیرامون رضایت از سمعک intiga از نوامبر 2011 تا مارس 2012 به طول انجامید. هدف این مطالعه بررسی میزان رضایت از سمعک های intiga مدل RITE بود. افراد شرکت کننده 111 نفر بودند که 75% آنها از سمعک برای بار اول استفاده می کردند. علاوه بر این افراد 243 متخصص شنوایی شناسی در هفت کشور: استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، هلند، انگلستان و آمریکا ما را همراهی کردند. نتایج این مطالعه در مقاله بررسی میزان رضایت از سمعک intiga در ماه می 2012 و در مجله research audiologist به چاپ رسید.


عضویت در خبرنامه

نام:

ایمیل: