chili

قدرت فوق العاده!
در صورت ابتلا به کم شنوایی شدید، روند زندگی دشوار می شود اما با استفاده از یک رویکرد مناسب برای جبران، خیلی از مسائل تغییر می کند.
خودتان را در جهانی با اصوات قوی تر ، تماشای تلویزیون، گوش دادن به موسیقی و حتی گفتگو با تلفن تصور کنید. سمعک Chili به شما کمک می کند صداهای مهم در محیط اطرفتان را دریافت کنید و با تقویت آنها بدون از بین بردن جزییات طبیعی، باعث می شود تجارب تازه ای داشته باشید.

در مسیر درست بمانید!
با استفاده از سمعک chili محیط های پر سر و صدا کمتر گیج کننده خواهد بود. اگر در آشپزخانه یک نفر در سمت راست شما صحبت می کند و صدای دستگاه مخلوط کن نیز در سمت چپ شنیده می شود سمعک chili به صورت خودکار شدت صدای گوینده را افزایش می دهد تا میزان وضوح آن صدا برای شما افزایش یابد.
اگر سایر افراد می توانند از تلفن یا سایر منابع صوتی مثل رادیو استفاده کنند، شما هم می توانید! با استفاده از سیستم کانکت لاین شما می توانید صدا را از تلویزیون، موبایل و .. مستقیما به دو گوش بفرستید. بنابراین شما می توانید با دنیای پیرامونتان ارتباط برقرار کنید و لذت ببرید.

احساس اعتماد به نفس کنید!
با استفاده از سمعک chili شما قدرت فوق العاده ای خواهید داشت و به شما کمک می کند در طول روز احساس اعتماد به نفس داشته باشید.
هنگامی که شما مبتلا به کم شنوایی شدید تا عمیق هستید، نیاز شما فقط شنیدن صدای قوی نیست، بلکه شما به کیفیت صوتی مطلوبی نیاز دارید. مولفه های تکنولوژی speech guard سمعک chili از جزییات طبیعی صوت مانند زیر و بمی و تن صدای گوینده محافظت می کند تا تشخیص و پیگیری این سیگنالها را راحت تر کند.

سیستم کانکت لاین دسترسی آسان تری به تلفن و تلویزیون فراهم می کند!
سیستم ConnectLine  می تواند سمعک chili  را به یک هدست و هندزفری شخصی تبدیل کند. این سیستم صدا را مستقیما از منابع صوتی جمع می کند . آنها را به شیوه بی سیم به هر دو گوش می فرستد. در نهایت همه این مجموعه به وسیله استریمر کنترل می شوند.
نتیجه مطالعات، رضایت بالایی را از تجربه کار با سمعک chili هم در میان کاربران و هم متخصیین شنوایی شناسی نشان می دهد. تنظیم این سمعک و استفاده از آن راحت است.
برای اکثر مردم امکان برخوردار از تکنولوژی های جدید و یا پیشرفته جذاب است، با این حال افراد مبتلا به کم شنوایی شدید تاعمیق معمولا در تغییر مدل سمعک خودبه علت مشکلات سازگاری با سمعک جدید دچار تردید هستند.
*کیفیت صوت: شرکت کنندگان رضایت بیشتری از سمعک chili در مقایسه با سایر سمعک ها در درک گفتار در سکوت و مهم تر از آن در شرکت در مکالمات محیط نویزی اعلام کردند. امتیاز کلی در این بخش 2/8 بود که نسبت به امتیازات قبلی (8/5) افزایش قابل ملاحظه¬ای داشته است.
*قابلیت اطمینان: کاربران سمک های سوپرپاور بسیار وابسته به سمعک هایشان هستند پس درجه اعتماد به سمعک حائز است. امتیاز 8/8 در مقایسه با امتیاز سایر سمعک ها (7/6) به درجه اعتماد بالای سمعک  chili  اشاره دارد.
*ارتباط و اتصال: اتصالات کمک می کند تا کاربر از رسایی اصوات زمان استفاده از کامپیوتر، تلفن و یا تلویزیون، در حالی که سطح نویز محیط اطراف در حد قابل قبولی نگه داشته شده است، نهایت استفاده را ببرد. امتیاز 6/8 نشانگر رضایت بالا از اتصالات سمعک chili است.

عضویت در خبرنامه

نام:

ایمیل: