معرفی Connect Line

امروزه دنیای مجازی گزینه های نامحدودی را در اختیار کودکان و نوجوانان می گذارد تا آنها مدت زمان بیشتری را صرف ارتباط و تعامل با دیگران کنند. حفظ توجه آنها در کلاس درس نیز حائز اهمیت است.
سیگنال های دریافتی از منابع صوتی خارجی به بهترین شکل به شیوه بیسیم دریافت می شود. به همین علت است که کمپانی اتیکن محصول connectline را معرفی می کند.
این تجهیزات کاربرپسند و بی سیم به آسانی به وسایلی مانند تلویزیون، تبلت، کامپیوتر و موبایل ها متصل می شوند. با ارائه فرصت های جدید برای برقرای ارتباط     با سایرین، به علاوه شانس شنیدن بهتر اصوات نسبت به شرایط پیشین، connectline به کودکان کم شنوا کمک می کند تا عملکرد مشابه همسالان شنوا داشته باشند.

کنترل برخی شرایط خاص، مثل صحبت کردن با تلفن حتی با بهترین سمعک‌ها دشوار است. دراین شرایط سیستم Connect Line کمک موثری می‌نماید.

با استفاده از Connect Line کاربران سمعک می‌توانند به سادگی افراد دارای شنوایی نرمال با تلفن صحبت کنند، تلویزیون تماشا کنند و از موسیقی لذت ببرند.

Connect Line از نظر قابلیت فهم گفتار و کیفیت صوت عملکرد بهبود یافته‌ای را ارائه می‌دهد؛ چرا که اصوات مستقیماً از طریق استریمر به سمعک‌ها منتقل می‌گردد.

Connect Line راه حل‌های زیر را ارائه می‌دهد:

Connect Line TV : تجربه‌ای متفاوت بدون وجود اکو و مشکلات ناهمزمانی صدا و تصویر ( برای لب خوانی)

Connect Line phone : ارتباط هندز فری با سهولت بیشتر

Connect Line Mobile : ارتباط آسان همراه با سیگنالی واضح

Connect Line Music : کیفیت مطلوب صوت از طریق هدفون‌های بی سیم.

Connect Line PC تبدیل سمعک به یک هدست بی سیم.


عضویت در خبرنامه

نام:

ایمیل: