مشخصات کلی


سمعک Vigo Connect  با قیمتی مناسب عملکرد و قابلیت ارتباط بی‌نظیری فراهم می‌کند!

اکنون شما می‌توانید با فراهم کردن برترین تکنولوژی‌های روز همراه با قابلیت ارتباط بدون سیم با قیمتی بسیار مناسب امکانات بیشتری را به مددجوی خود عرضه کنید.

Vigo Connect با استفاده از پلات فرم پیشرفته  RISE ، پهنای باند  8 KHz ، و پردازش سیگنال بسیار سریع تجربه شنیدن صدایی واضح و مطلوب که در نوع خود بی‌نظیر می‌باشد را برای مددجو فراهم می‌کند. این سمعک شامل تمام ویژگی‌های خودکار پیشرفته‌ای است که زندگی را برای مددجوی شما ساده‌تر و لذت بخش‌تر می‌کند. اضافه شدن Connect Line قابلیت ارتباط بی سیم با تلفن، تلویزیون ، رادیو، کامپیوتر و  MP3 Player  ها را برای مددجویان با صرف هزینه متوسطی امکان پذیر ساخته است.

 

با Vigo Connect رضایت طیف وسیعتری از مددجویان را جلب کنید.

با Vigo Connect  مددجویان می‌توانند با صرف هزینه متوسطی از ویژگی‌هایی که پیش از این در سمعک‌های رده بالاتر موجود بود بهره ببرند. Vigo Connect  در جلب رضایت طیف وسیعتری از مددجویان که  خواهان زندگی فعال و استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز هستند، بسیار موفق است.

 

Vigo Connect سمعکی با قدرت و قابلیت ارتباط بیشتر از گذشته

Vigo پیش از این به دلیل صدای بی ‌نظیر، عملکرد بالا ، محدودة وسیع مدل‌ها ومقرون به صرفه بودن شناخته شده بود. این سمعک در بین شنوایی شناسان و کاربران جهان محبوبیت ویژه‌ای پیدا کرده است.  اکنون با معرفی Vigo Connect  مدد جویان می‌توانند علاوه بر  عملکرد بالا از ویژگی ارتباط بی سیم  نیز بهره‌مند شوند.


عضویت در خبرنامه

نام:

ایمیل: