No Wax

سیستم محافظ در برابر جرم بسیار موثر با عملکرد آسان - یکبار مصرف

آسیب های ناشی از ورود جرم گوش در سمعک های داخل گوشی باعث از کار افتادن سمعک و نارضایتی مصرف کننده و ادیولوژیست می شود. ورود جرم به رسیور سمعک های داخل گوشی باعث کاهش کیفیت صدای سمعک و حتی ممکن است به سمعک آسیب های جدی برساند. به همین دلایل سیستمی به نام Nowax طراحی شده که بخوبی از ورود جرم گوش به داخل سمعک جلوگیری می کند و در نتیجه ارجاع سمعک ها را برای تعمیر کاهش می دهد.

بدین ترتیب فرد استفاده کننده می تواند سمعک را بدون نیاز به تمیز کردن روزمره، مدت طولانی استفاده کند و هرگاه جرم گوش Nowax را مسدود کند Nowax جدیدی استفاده شود .

این فیلترهای Nowax، یکبار مصرف هستند و با توجه به استفاده آسانی که دارند، خود فرد استفاده کننده قادر به تعویض آنها می باشد.

 

استفاده آسان

استفاده از فیلترهای Nowax بسیار ساده و آسان می باشد. بطوریکه فیلتر استفاده شده به راحتی بیرون می آید و فیلتر جدید به آسانی جایگزین می شود.

طراحی این فیلترها طوری است که هرگز فیلتر استفاده شده با فیلتر جدید، اشتباه نمی شود.

بدین منظور فیلترهای نو، علامت گذاری شده اند.

 

یکبار مصرف بودن Nowax

فیلترهای Nowax از موادی ساخته شده اند که چرخه محیط زیست را آلوده نمی کنند و قابل تجزیه هستند و چون یکبار مصرف می باشند، می توان آنها را پس از مصرف دور انداخت.

تنوع در انتخاب

فیلتر Nowax به آسانی با Micro Wax Buster قابل تعویض می باشد.

و این بدلیل یکسان بودن اندازه این دو فیلتر است بطوریکه متخصص شنوایی و سمعک می تواند به راحتی آنها را در کلینیک تعویض نماید.

فیلتر Nowax به عنوان یک سیستم جدید محافظ در برابر جرم گوش در تمامی سمعک های کمپانی اتیکن به روش زیر قابل نصب است:

1) قطعه C را از صفحه A جدا سازید. این قطعه دارای 2 بازو است که یکی دارای فیلتر جدید بوده (B) و از دیگری برای بیرون آوردن فیلتر قدیمی از سمعک استفاده می شود. (D)

2) بازوی D را به داخل Nowax روی سمعک فشار دهید و فیلتر قدیمی را بیرون آورید.

3) فیلتر جدید را به داخل سمعک فشار دهید

4) فیلتر استفاه شده را دور بیندازید.


عضویت در خبرنامه

نام:

ایمیل: