سمعک آداپتو پاور

یک قرن تمام تلاش کمپانی اتیکن، ایجاد زندگی بهتر برای افراد مبتلا به نقص شنوایی بوده است. سالها تحقیقات به همراه تکنولوژی نوین، منجر به ساخت پیشرفته ترین سمعک های دیجیتالی و نیمه دیجیتالی در جهان گردیده است.

این مسئله بر همه واضح است که افراد مبتلا به کم شنوایی شدید و عمیق پرچالشترین کاربران سمعک اند. آنها به طور کامل به سمعک خود وابسته بوده و در نتیجه هر نوع پیشرفت و بهبودی در عملکرد سمعک می تواند تأثیرات شگرفی بر زندگی آنان داشته باشد. به همین دلیل کمپانی اتیکن تحقیقات خود را در این زمینه متمرکز نموده است و به این دلیل پیشروترین و بزرگترین تولید کننده انواع سمعک های سوپرپاور  در جهان می باشد.

 

سمعک آداپتو پاور، سه عملکرد عمده و مفید دارد:

بهره بیشتر

آداپتو پاور سمعکی بسیار پر قدرت است. سیستم حذف فیدبک پویای آن اجازه می دهد تا بدون ایجاد فیدبک و اعوجاج بهره بیشتری در فرکانس های زیر بدست آید.

 

خستگی کمتر

در این سمعک با استفاده از سیستم " گفتار یاب" اصوات زمانی تقویت می شوند که در محیط شنوایی پیرامون فرد، گفتار وجود داشته باشد. سمعک Adapto گفتار را شناسایی کرده و آن را تقویت می نماید. زمانیکه در محیط، فقط سر و صدا وجود داشته باشد و گفتار نباشد، سمعک به طور اتوماتیک میزان بهره را کم می کند تا سر و صدای اضافی برای فرد آزار دهنده نباشد.

 

توان تنظیم شده برای فرد

روش های ارائه شده جهت افت های شدید، در روند فیتینگ با نیازهای فرد ترکیب می شود. این موضوع به راه حلی منعطف و مختص به فرد مورد نظر  منتهی می گردد.

 

 

  • فهم گفتار بدون فیدبک
  • راه حل های ویژه برای نیازهای ویژه
  • فشار کمتر

عضویت در خبرنامه

نام:

ایمیل: