ویژگیهای سمعك Go Pro

تا به حال تنظيم سمعك‌ها براي دست‌يابي به نهايت رضايت‌مندي فرد با توجه به ميزان هزينه‌اي كه در توان افراد بود، مثل كامل كردن پازلي بود كه تكه‌هاي آن گم شده است. اما مشخصات سمعك Gopro اين تكه‌هاي گم شده را براي ما تكميل می کند. Gopro بسيار پيشرفته‌تر از سمعك های همتراز خود در همين رنج قيمتي است.

 

مشخصات سمعك

سمعك Gopro پيشرفته‌ترين سمعك در گروه همتراز خود

 

دايركشناليتي

براي رسيدن به بهترين وضعيت تشخيص گفتار در محيط پر سروصدا سمعك Gopro به يك سيستم واقعي و مؤثر جهت‌يابي صدا مجهز شده است، اين سيستم به صورت ثابت مي‌باشد و تنظيم ميكروفن نيز خودكار است.

 

روش تنظيمي NAL-NLI

هدف اين روش تنظيمي بهتر شدن فهم گفتار و فراهم كردن بلندي سيگنال‌هاي گفتاري تقريباً مشابه با آنچه كه افراد طبيعي درك مي‌كنند، می باشد.

روش تنظيمي NAL-NLI كه به عنوان يك روش تنظيمي تراكمي با محدودة پويايي وسيع در دنيا شناخته شده است به خوبي از سوي افراد مصرف كننده مورد پذيرش واقع شده است.

 

كاهش نويز = يك بالانس دقيق

سمعك Gopro طوري طراحي شده كه رضايت‌مندي بسیاری را براي فرد استفاده كننده فراهم می كند.

سمعك Gopro نوعي از تعادل دقيق را بين سطح راحتي شنیداری و تشخيص گفتار ايجاد مي‌كند.

 

اطلاعات بيشتر سمعك Gopro

4 كانال براي سيستم تراكمي

سيستم تراكمي چهار كاناله این سمعک، تا باند 6 كيلوهرتز اين امكان را ايجاد مي‌كند تا بتوان شمار زيادي از انواع كم‌شنوايي‌ها را پوشش داد.

 

سه برنامه شنیداری، بيشترين امكان تنظيم

مي‌توان سمعك Gopro را با برنامه غیر دایرکشنال  نیز تنظيم كرد. علاوه بر این  دارای یک برنامه دایرکشنال ثابت و وضعيت تله‌كويل در تمام مدل‌های دگمه دار است. تمام اين وضعيت‌ها را مي‌توان براي سمعك فعال و يا غيرفعال كرد.

 

شناسایی اتوماتیک تلفن (وضعيت Auto phone)

سمعك Gopro در مدل‌هاي ITB و ITC داراي مدار شناسایی اتوماتیک تلفن است. اين حالت برنامه خاصي را براي تلفن فعال مي‌كند كه يا بر مبناي فعال كردن تله‌كويل مي‌باشد و يا به طور خودکار با نزديك كردن گوشي تلفن به سمعك ميكروفن سمعك تلفن را شناسايي كرده و منحني پاسخ فركانسي را طوري تنظيم مي‌كند كه هيچگونه فيدبكي ايجاد نشود.

Live

در قسمت Live سمعك Gopro شما مي‌توانيد نحوه عملكرد سمعك را به طور زنده مشاهده كنيد بدين صورت كه چطور و در چه زماني تقويت صورت مي‌گيرد و هنگامي كه مدار كاهش نويز فعاليت مي‌كند چه اتفاقي مي‌افتد. اين شبيه‌سازي نه تنها يك تجربه با ارزش براي فرد است بلكه باعث مي‌شود تا وی يك آگاهي عميق نسبت به عملكرد سمعك خود پيدا كند.

 

Tarning Conventional

تا امروز تنظيم یک سمعك خوب براي افراد كه از نظر درآمد محدود بودند درست مانند كامل كردن پازلي بود كه بيشتر تكه‌هاي آن گم شده است اما مشخصات سمعك Gopro تكه‌هاي گم شده اين پازل را پر كرده است. اين سمعك در رده قيمتي خود داراي بهترين مشخصات سمعك‌هاي پيشرفته است.


عضویت در خبرنامه

نام:

ایمیل: