Tego Pro

در سال های اخیر سمعک های زیادی با قیمت متوسط وارد بازار شده اند. بطوریکه امروزه ما با انواع مختلفی از سمعک ها و نرم افزارهای مربوطه مواجه هستیم که اغلب به سختی می دانیم هر کدام از این سمعک ها چه قابلیت هایی دارند.

حتی هنگامیکه می خواهیم برای فردی سمعکی تجویز نمائیم به درستی نمی دانیم که کدام سمعک را با چه خصوصیاتی باید انتخاب کنیم تا در حق بیمار اجحاف نکرده باشیم.

تازه باید توجه داشت که هر فردی نیازهای شنیداری خاص خود را دارد که با دیگری کاملاً متفاوت است. یکنفر مجبور است از یک سمعک پیشرفته استفاده کند ولی برای فرد دیگری یک سمعک ساده به راحتی جوابگوست. یک نفر می تواند هزینه یک سمعک گران قیمت را به راحتی پرداخت کند و برای دیگری سمعک ساده نیز گران است.

اما یک وجه مشترک بین همه افراد وجود دارد:

"مردم می خواهند سمعکی بخرند که به نسبت پولی که پرداخت کردند، بیرزد!"

برای اینکه یک سمعک در رده قیمتی خود موفق باشد، باید تمام راهکارها و قابلیت های مهم سمعک ها را دارا باشد و البته بهتر است که این راهکارها اتوماتیک باشند تا در نهایت سادگی بیشترین کارایی را برای فرد بوجود آورند. البته تنظیم آسان نیز یکی از مهمترین عوامل موفقیت است!

تمامی این امکانات در سمعکی به نام "Tego" از کمپانی اتیکن گردآوری شده است و توانسته در بین سایر محصولات کمپانی های دیگر مانند "طلایی" بدرخشد!


عضویت در خبرنامه

نام:

ایمیل: