رسیور داخل کانال گوش RITE


تكنولوژي RITE

قرارگيري رسيور در داخل كانال گوش (RITE) و آمپلي فاير در پشت گوش موجب راحتی پذيرش سمعک از سوی فرد مي‌شود. تكنولوژي RITE امكان قرارگيري دو ميكروفون داير كشنال در پشت گوش و منحني پاسخ فركانسي بسيار صاف و طبيعي، بدون اعوجاج را    براي بيمار فراهم مي آوريم.

 

 

 

سمعک دلتا وضوح شنیداری بسیار مطلوبی را در محیطهای پر سر و صدا برای افراد دچار کم شنوایی ملایم تا متوسط فرکانسهای بالا فراهم می آورد.

صداي طبيعي

با قرارگرفتن رسيور در داخل كانال گوش منحني پاسخ فركانسي بسيار صاف و بدون اعوجاج براي بيمار فراهم مي‌شود و چون صدا از طريق تيوپ منتقل نمي‌شود، ديگر اعوجاج ناشي از عبور صدا از داخل تيوپ سمعكهاي پشت گوشي را نخواهيم داشت.

Delta 8000

Typical thin tube

 

 

استفاده از داير كشناليتي

شكل مثلثي سمعك دلتا، امكان قرارگيري ميكروفونها را در سطح كاملاًَ افقي و در فاصله 9 ميلي متر از هم فراهم مي‌سازد كه در اين حالت عملكرد سيستم دايركشنال سمعك به حداكثر مي‌رسد و بهترين تقويت در فركانسهاي 8-2 كيلو هرتز فراهم مي‌شود.

 

راحتي فراوان

به دلیل نحوه قرارگیری میکروفون های دایرکشنال در سمعک دلتا، این سمعک می تواند تا سه منبع نویز را کنترل کند كه با حذف نويز در جهات مختلف موجب تمركز بيشتر بر روي سيگنال‌هاي گفتاري مي‌گردد.

 

عملكرد مطلوب و هوشمند

تكنولوژي هوش مصنوعي و عملكرد كاملاً اتوماتيك در سمعك دلتا وضوح شنيداري بسيار مطلوبي را براي فرد فراهم مي‌نمايد.

 


عضویت در خبرنامه

نام:

ایمیل: