مخاطبین دلتا

 

فراد زیادی هستند که دوست دارند جوانتر از سن خود به نظر برسند. برای این افراد استفاده از سمعک نشانه ای از پیری محسوب می شود که معمولاً برای آنها خوشایند نیست. این افراد معمولاً گروه سنی نزدیک به 50 سال دارند و تمایل دارند که خود را همیشه جوانتر نشان بدهند و معمولاً از نظر اجتماعی نیز بسیار فعال می باشند و دوست دارند که بتوانند مشکل شنوایی خود را به نحو مطلوبی برطرف نمایند.

 

وضوح صدا و سيستم تقدم گفتار در دلتا

افزايش وضوح صدا براي بهبود گفتار در حضور نويز همانطور كه قبلاً توضيح داده شد، براي كسانيكه در فركانسهاي بالا افت شنوايي دارند، بلندي صدا در حد مطلوب است و مشكل اساسي آنها درك گفتار در حضور نويز است كه با بلندتر شدن صدا برطرف نمي‌شود.

از اين رو، براي غلبه بر اين مشكل به رويكرد جديدي نياز است. به همين دليل، تكنولوژي بكار رفته در سمعك دلتا با افزايش وضوح گفتار، موجب بهبود درك گفتار در حضور نويز مي‌گردد.

 

استفاده از سيستم تقدم گفتار (VAC) و عملكرد آن در همه فركانس ها

كساني كه در همه فركانس ها، افت شنوايي دارند در محيط‌هاي مختلف دچار مشكل مي‌شوند. از اين رو هنگام تنظيم سمعك در اين موارد علاوه بر تقويت در بلندي و وضوح گفتار، با توجه به انعطاف‌پذيري سمعك به تكنولوژي برتري نياز است تا نيازهاي فرد را برآورده سازد.

سيستم تقدم گفتار در سمعك دلتا موجب رديابي هوشمندانه سيگنالهاي صوتي در تمامي فركانسها مي‌شود. از اينرو، شما مي‌توانيد به راحتي سمعك دلتا را براي كم شنوايي‌هاي مختلف تنظيم نمائيد.

 

ويژگيهاي منحصر به فرد دلتا

استفاده از قالب بسیار کوچک و قابليت تجويز دلتا 4000،6000،8000 براي تمام كم شنوايي‌ها تا 80 dB موجب راحتي در تنظيم سمعك و جلب رضايت بيمار مي‌گردد.


عضویت در خبرنامه

نام:

ایمیل: