Syncro Power سمعک

 

این سمعک برای افراد کم شنوای شدید امکان استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی را در راستای درک بهتر گفتار فراهم می سازد. همچنین این سمعک مانند سایر مدل های سمعک Syncro به مدار کنترل کننده نویز محیط و دایرکشنالیتی اتوماتیک مجهز است.

 

دایرکشنالیتی 2 وضعیتی

تحقیقات نشان می دهد که افراد با کم شنوایی شدید نیز می توانند از فواید دایرکشنالیتی استفاده کنند، اما کاهش فرکانس های بم ناشی از اعمال دایرکشنالیتی، درک گفتار آنها را کاهش می دهد.

سمعک سینکرو برای حل این مشکل از دو وضعیت دایرکشنال بنام Surround و Split استفاده می کند .

در وضعیت دایرکشنال Split، دایرکشنالیتی فقط در فرکانس های بالای 1000 هرتز صورت می گیرد و بدین ترتیب در تقویت فرکانس های بم تغییری صورت نمی گیرد و در نتیجه کیفیت صدا تغییری نمی کند. همچنین این سیستم منابع چندگانه نویز را حذف می کند و باعث دسترسی بهتر به سیگنال های گفتاری می شود.

 

کنترل نویز

سمعک سینکرو از تکنولوژی Tristate Noise Management جهت کاهش نویز استفاده می کند. این سیستم ترکیبی از تکنولوژی "گفتاریاب" و مدار کاهش دهنده نویز بر اساس مدولاسیون است که بیشترین درک گفتار همراه با آرامش صوتی را برای فرد استفاده کننده فراهم می سازد.

این سیستم در 3 نوع شرایط صوتی کار می کند:

گفتار در سکوت، گفتار در نویز و نویز

تغییر در این وضعیت ها به آرامی صورت می گیرد بطوریکه هیچ تغییری در کیفیت صدا بوجود نمی آید.

این سیستم در شرایط "گفتار در نویز" سیگنال های گفتاری را بخوبی از درون نویز ردیابی می کند و نویز را کاهش می دهد. بطوری که درک گفتار فرد به حداکثر می رسد.


عضویت در خبرنامه

نام:

ایمیل: